HLAVNÍ STRANA | MAPA WEBU

mob.: +420 604 310 204

Údržba klimatizací

Je velmi důležité věnovat pozornost také stavu klimatizace vozidla, množství náplně a čistotě ventilačního systému.

Dezinfekce klimatizace

Dezinfekce klimatizace je jednou z důležitých součástí péče o klimatizace. V klimatizacích se sdružují bakterie a plísně. Tyto mikroorganismy jsou pro lidský organismus nevhodné. Výparník je pro všechny mikroorganismy jedním z "nejpřitažlivějších" míst ve Vašem voze.

  • Na výparníku klimatizace může být až 7x více bakterií než ve venkovním prostředí. Při spuštění klimatizace a ventilátoru jsou bakterie a mikroskopické plísně unášeny směrem do interiéru vozidla a následně vdechovány posádkou vozidla.
  • Pobyt v prostředí s nadměrným výskytem mikroorganismů způsobuje zdravotní potíže. Tyto potíže se mohou projevit v podobě pálení očí, alergických reakcí, kašlání, pálení v oblasti krku. Usazování bakterií a vystavování se nepříznivým vlivům předejdete pouze kompletní dezinfekcí klimatizace.
  • Při kondenzaci vody na výparníku autoklimatizace s vzdušnými nečistotami dochází k tvorbě povlaku, na kterém se usazují plísně, bakterie a různé mikroorganismy.
  • Výparník a části klimatizace jsou běžně nedostupné, proto byly vyvinuty speciální postupy na likvidaci a prevenci proti plísním, bakteriím a různým mikroorganismům, které mohou způsobit nemalé zdravotní problémy a nepříjemný pach.

Doplnění klimatizace

Pokud chcete v opravdu horkých letních měsících cestovat v pohodě a "chladnu", je potřeba mít klimatizaci. Aby Vaše klimatizace chladila tak, jak má, je potřeba se o ni starat. Doplnění klimatizace je jednou ze služeb našeho autoservisu.

K doplnění klimatizace se přistupuje vždy, když je zjištěn nedostatek chladiva. Nedostatek chladiva odhalí diagnostika aut. Můžete to poznat také sami. A to hlavně nízkým chladivým účinkem Vaší klimatizace. Zbytek starého chladiva se "zrecykluje" - vyčistí. Tím se také zjistí, kolik chladicí kapaliny chybí. Poté se doplní nové chladivo. Doplnění klimatizace je vždy na předepsané množství chladiva.

Novinky a akce

Nyní neprobíhají žádné.

Kde nás najdete?

AUTOSERVIS PŘEMYSL KOVÁŘ

Fryčovice 165

739 45 Fryčovice

Česká Republika

IČ.: 76291677

mob.: +420 604 310 204

email: info@autoserviskovar.cz

otevřeno: dle telefonické domluvy

Mapa zde