HLAVNÍ STRANA | MAPA WEBU

mob.: +420 604 310 204

Tažné zařízení

Montujeme tažné zařízení pro osobní i dodávkové automobily. Dodáváme tažné zařízení značky WESTFALIA (výrodce Německo), HOOK (Česká republika), THULE (Nizozemí), GALIA (Slovensko).

Tažné zařízení jsou vyrobena s vysokým nárokem na vzhled  po instalaci tažného zařízení. Nabízíme pouze kvalitní a atestované produkty ověřených výrobců, nikoli kopie z Polska a Číny.

Montáž tažného zařízení je vždy individuální v závislosti na značce vozu, použití  a výsledném vzhledu, nebojte se nás tedy kontaktovat, rádi Vám poradíme a vysvětlíme jakým způsobem montáž probíhá.

Tažné zařízení s pevnou koulí

Hlavní výhodou je nižší pořizovací cena. Kulový čep se nesundává. Tento typ je vhodný zejména pro časté užívání. Kulový čep nesmí překrývat registrační značku.

Tažná zařízení s odnímatelnými kulovými čepy – tzv. bajonety

Čep se nasazuje a odnímá bez použití nářadí pomocí automatického nebo manuálního systému. Pokud není připojen přívěs, musí být čep odejmut. Odnímatelný čep je povinný u vozidel, kde překrývá registrační značku nebo mlhové světlo. Tento typ je vhodný zejména pro řidiče mající velké nároky na vzhled a užívající tažné zařízení pouze sporadicky.

Novinky a akce

Nyní neprobíhají žádné.

Kde nás najdete?

AUTOSERVIS PŘEMYSL KOVÁŘ

Fryčovice 165

739 45 Fryčovice

Česká Republika

IČ.: 76291677

mob.: +420 604 310 204

email: info@autoserviskovar.cz

otevřeno: dle telefonické domluvy

Mapa zde