HLAVNÍ STRANA | MAPA WEBU

mob.: +420 604 310 204

Vstřikování Zavoli Bora

ZAVOLI  je italská společnost , světový lídr v oblasti projektování, výroby a uvádění na trh LPG a CNG zařízení pro automobilový průmysl. Společnost byla založena v roce 1993, Zavoli SRL se od té doby rozrostla po celém světě. Stala se v krátké době jedním z předních společností na mezinárodní úrovni. 

Systémy ZAVOLI BORA vyhovují požadavkům moderních benzinových motorů se sekvenčním vstřikováním. Systémy a sady BORA lpg,  jsou technologicky nejvyspělejší a jsou přirozeným vývojem předchozích systémů.

S výkonným a rychlým mikroprocesorem umožňuje Bora rychlé výpočty a tudíž rychlejší a přesnější nastavení a dávkování paliva. Mapování je nyní velmi jednoduchý a rychlý proces, a to díky velmi přesné autokalibraci.

Sady BORA používají nové vstřikovače JET Zavoli. Technologie BORA umožňuje využít potenciál tohoto vstřikovače, který je schopen díky své rychlosti velmi krátkých vstřikovacích časů a uspokojit tak potřeby každého moderního motoru. Systémy BORA nabízejí nástroje pro řešení problémů při provozu na plyn, jsou vybaveny strategiemi a možnostmi nastavení plyn/ benzin tak, aby výrazně zlepšily chod a ochranu motoru, například přívstřikem benzinu ve vysoké zátěži pro ochranu ventilů motoru. 

Novinky a akce

Nyní neprobíhají žádné.

Kde nás najdete?

AUTOSERVIS PŘEMYSL KOVÁŘ

Fryčovice 165

739 45 Fryčovice

Česká Republika

IČ.: 76291677

mob.: +420 604 310 204

email: info@autoserviskovar.cz

otevřeno: dle telefonické domluvy

Mapa zde