HLAVNÍ STRANA | MAPA WEBU

mob.: +420 604 310 204

Výměna kapalin

Výměna brzdové kapaliny

Brzdová kapalina je řidiči často opomíjena. Pokud je ovšem zanedbána výměna brzdové kapaliny, můžete se potýkat s nemalými problémy. Výměna brzdové kapaliny by měla být minimálně jednou do roka. Po té již hazardujete se svým životem i s životem Vašich spolucestujících. Nepřeceňujte výdrž brzdové kapaliny.

Výměna brzdové kapaliny je běžnou službou našeho autoservisu. Jestliže jste jž dlouho neměnili brzdovou kapalinu, přivezte své auto k nám. Výměna brzdové kapaliny nám zabere chvíli a Vám může zachránit život.

Výměna oleje

Olej je nepostradatelnou provozní kapalinou každého automobilu. Olej se počtem ujetých kilometrů postupně opotřebovává a ztrácí své jedinečné vlastnosti.  Věnujte také pozornost nadměrné ztrátě oleje při kontrole množství v motoru, může se jednat o známku blížících se komplikací.

Výměna oleje je standardní službou našeho autoservisu. Používáme kvalitní oleje značky Agip.

Chcete-li, aby Vám vůz dlouho sloužil a skvěle jezdil, je výměna oleje důležitá. Zanedbáním výměny oleje můžete svému vozidlu způsobit až nevratné poškození. Starý a vyjetý olej způsobuje velké závady na motoru, převodových skříní, apod. Kdy je čas na výměnu oleje, si musí hlídat každý sám (novější modely aut Vás také mohou samy  upozornit na blížící se výmenný interval). Jednotlivý výrobci automobilů stanovují různé výměnné intervaly a typy olejů.

Aby byla výměna oleje efektivní, nesmíme zapomenou, že podstatnou součástí je také výměna nového olejového filtru.

Výměna chladící kapaliny

Správně zvolená a naředěná chladící kapalina zabraňuje usazování koroze v chladících systémech.  Odbornou výměnou provozních kapalin předcházíme nečekaným poruchám jako je přehřívání v létě či zamrzání v zimních měsících. Kontrolu chladící kapaliny provádíme optickým testrem.

 

Novinky a akce

Nyní neprobíhají žádné.

Kde nás najdete?

AUTOSERVIS PŘEMYSL KOVÁŘ

Fryčovice 165

739 45 Fryčovice

Česká Republika

IČ.: 76291677

mob.: +420 604 310 204

email: info@autoserviskovar.cz

otevřeno: dle telefonické domluvy

Mapa zde